fbpx

-20% z kodem BLACK-20

W Teatrze Kamila Maćkowiaka Black Friday świętujemy cały tydzień!

Od 24 do 30 listopada (do godziny 23:59) bilety na wybrane spektakle z naszego repertuaru można kupić ze specjalną zniżką -20%! Aby skorzystać z promocji, podczas zakupu biletów należy wykorzystać kod rabatowy BLACK-20.

Dowiedz się, jakie tytuły są objęte promocją, a następnie wybierz spektakl dla siebie!

SPEKTAKLE OBJĘTE PROMOCJĄ -20%

"50 słów"

10/11 grudnia, godz. 19:00
10/11 stycznia, godz. 19:00
8/9/10 maja, godz. 19:00
12/13 czerwca, godz. 19:00

UWAGA! Po pokazie 10 stycznia (środa) odbędzie się spotkanie z twórcami spektaklu!

Lenę (Maria Seweryn) i Adama (Kamil Maćkowiak) poznajemy po 10 latach małżeństwa, w pierwszy wieczór, który spędzają bez 9-letniego syna. Wyjątkowa okazja budzi w małżonkach spore oczekiwania – on liczy na świetny seks, ona – że wreszcie nadrobi zaległości w pracy i zrelaksuje się przy kieliszku wina. Banał?  Nic z tych rzeczy. Ze sceny padają gorzkie słowa, jak choćby definicja małżeństwa jako związku dwojga ludzi, którzy się wciąż rozczarowują. To opowieść o miłości takiej, jaką jest: krucha, niedoskonała, pełna nadziei i potrzeb, jak dwoje ludzi, którzy ją tworzą.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -20% ZNIŻKĄ!

"Cudowna terapia"

12 i 13 stycznia, godz. 19:00
15 lutego, godz. 19:00
22 kwietnia, godz. 19:00
20 maja, godz. 19:00
17 czerwca, godz. 19:00

Joanna i Wiktor są małżeństwem od kilkunastu lat. Mają dwójkę dzieci, prowadzą ustabilizowane i… dość przewidywalne życie. Niegdyś bardzo w sobie zakochani, dziś czują się emocjonalnie wypaleni i sfrustrowani. Zgodni są co do jednego: winę za rozpad związku ponosi współmałżonek. Zmęczeni nieudanymi próbami wychodzenia z kryzysu, w końcu trafiają na terapię. Cudowną terapię.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -20% ZNIŻKĄ!

"ŚMIERĆ I DZIEWCZYNA"

3 i 4 lutego, godz. 19:00
15 i 16 marca, godz. 19:00

Akcja spektaklu dzieje się w trakcie jednej nocy. Po kilkunastu latach faszystowskiej dyktatury pada reżim i powoli odradza się demokracja. Gerard (Kamil Maćkowiak), były opozycjonista, jest prawnikiem i twarzą nowo powstającego rządu. Jego żona Paulina (Jowita Budnik) kilkanaście lat wcześniej sama stała się ofiarą przemocy i brutalnych eksperymentów w trakcie internowania.

Pewnej nocy do drzwi Pauliny i Gerarda puka gość… (Mariusz Słupiński).

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -20% ZNIŻKĄ!

"ZOMBI"

1 i 2 marca, godz. 19:00

„Zombi” (reż. Waldemar Zawodziński) to niezwykła tragifarsa z elementami stand-upu opowiadająca o uchodźcach i zadowolonych z siebie Europejczykach, dedykowana widzom, którzy o ważnych problemach współczesności chcą rozmawiać w przewrotny i niekonwencjonalny sposób.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -20% ZNIŻKĄ!

"IDIOTA"

3 i 4 marca, godz. 19:00
8 i 9 czerwca, godz. 19:00

Pewnego dnia zmagający się z problemami finansowymi Karol (Kamil Maćkowiak) trafia w sieci na tajemnicze ogłoszenie, które za udział w badaniu sprawności intelektualnej obiecuje zaskakująco wysokie wynagrodzenie. Zgłasza się od razu, bo przecież kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a perspektywa szybkiego zarobku jest w jego sytuacji nader kusząca…

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -20% ZNIŻKĄ!

"TOTALNIE SZCZĘŚLIWI"

6 i 7 czerwca, godz. 19:00

Ona jest aktorką pracującą w seks-telefonie, marzącą o roli Julii Capuletti w prawdziwym spektaklu teatralnym. On chwali się, że jest uznanym autorem, jednak nie wydał jeszcze ani jednej książki i nadal utrzymują go rodzice. Oboje są sfrustrowani swoim życiem, mimo tego wciąż mają nadzieję na odmianę swojego losu…

Ewa Audykowska-Wiśniewska Kamil Maćkowiak to duet niezwykle zgrany i sprawdzony, który już od ponad dekady przypomina się widzom w rolach czterdziestoletnich przedstawicieli pokolenia pełnego kompleksów, nie radzącego sobie ani z samotnością, ani z upływem czasu, ani z lękiem przed dorosłością.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -20% ZNIŻKĄ!

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA