fbpx

Podaruj mamie... emocje!

Karnet z autografem i spersonalizowanymi życzeniami od Kamila Maćkowiaka

Już dziś możesz zakupić bilet lub voucher do naszego teatru, a następnie wymienić go na elegancki karnet z ręcznie wypisanymi życzeniami od Kamila Maćkowiaka! Spraw przyjemność swojej mamie i podaruj jej coś, czego nie zastąpią żadne przedmioty – najpiękniejsze emocje i niezapomniane wspomnienia. To wyjątkowa szansa, by Twoja mama dostała od Ciebie spersonalizowane życzenia razem z zaproszeniem do najbardziej emocjonującego teatru w mieście.

Wszelkich informacji udziela Biuro Obsługi Widza (tel. 794 460 500, e-mail: bilety@fundacjamackowiaka.org). Akcja trwa do 26 maja.

Jak to zrobić?

➡ Kup dwuosobowy voucher lub dwa bilety online (voucher możesz kupić klikając TUTAJ) lub z pomocą naszego Biura Obsługi Widza (tel. 794 460 500, e-mail: bilety@fundacjamackowiaka.org).

➡ Wypełnij znajdujący się poniżej formularz.

➡ Odbierz podpisany przez Kamila Maćkowiaka prezent i spraw uśmiech na twarzy obdarowanej przez Ciebie osoby 🙂

Podpisany karnet możesz odebrać osobiście w biurze Fundacji przy ul. Sienkiewicza 55 lok. 31 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00. Możesz także wybrać opcję wysyłki – w zamieszczonym poniżej formularzu znajdziesz miejsce na wpisanie adresu, pod który wyślemy Ci karnet oraz dane do wykonania opłaty za przesyłkę

    Adres fundacji

    Adres do wysyłki

    Opłata przesyłka pocztowa 10 zł w tytule proszę wpisać "Opłata za wysyłkę karnetu na Dzień Mamy + Kod vouchera/rezerwacji"