fbpx

Festiwal Teatru Kameralnego za nami! Krystyna Janda na scenie Teatru Kamila Maćkowiaka

Drodzy Widzowie! Trudno w to uwierzyć, ale właśnie dobiegła końca pierwsza edycja Festiwalu Teatru Kameralnego, czyli autorskiego festiwalu Teatru Kamila Maćkowiaka. Za nami pięć niezwykłych wieczorów, które możemy podsumować kilkoma słowami: to było prawdziwe święto teatru i spełnienie naszych największych teatralnych marzeń!

Nie mogliśmy wymarzyć sobie również lepszego zakończenia tego wyjątkowego czasu. 8 grudnia na festiwalowej scenie stanęła bowiem mistrzyni – Krystyna Janda, prezentując widzom swój kultowy, grany już od trzydziestu lat (!) monodram: Shirley Valentine. To był wieczór, na który czekaliśmy wszyscy – od festiwalowej publiczności po organizatorów. Dziękujemy za rekordową frekwencję podczas tego wydarzenia i emocje, które mogliśmy przeżywać razem z Wami.Wspaniałe widowisko. Uczta dla teatrolubów.

Zakończyliście z przytupem. Pięknie nam ten Festiwal wymyśliliście i zorganizowaliście.

Magia słów, magia emocji, magia teatru!

Cudowny Festiwal, każde przedstawienie zostawiło niezapomniane wrażenia. Każde inne, każde piękne – dziękujemy!

Aż szkoda, że to już koniec festiwalu. Było fantastycznie!

(facebook.pl/fundacjamackowiaka)Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że w tym wyjątkowym, bo dziesiątym i jubileuszowym sezonie Teatru Kamila Maćkowiaka udało nam się zorganizować tak znakomite wydarzenie. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tych festiwalowych wieczorów, brali udział w pospektaklowych spotkaniach (prowadzenie rozmów z artystami: Ela Piotrowska), a przede wszystkim przeżywali z nami wszystkie teatralne emocje, których dostarczyła nam ta pierwsza, wyjątkowa edycja.


Sponsorami Festiwalu Teatru Kameralnego byli: HRPmSmart OfficeContrain oraz Fun&Run Studio.

Patronat medialny: Radio ESKA.

Zadanie „Realizacja I edycji ogólnopolskiego festiwalu teatralnego – Festiwal Teatru Kameralnego” zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA