fbpx

-30% z kodem JUBILEUSZ-TKM

Dziesięć lat temu – 26 i 27 października 2013 – odbyła się premiera spektaklu „Diva Show”, którą zainaugurowaliśmy działalność Teatru Kamila Maćkowiaka i która rozpoczęła tę niesamowitą przygodę, jaką jest prowadzenie teatru niezależnego w Łodzi. Świętując 10 lat od naszej pierwszej premiery, uruchomiliśmy dla Was specjalną, jubileuszową promocję!

Już teraz – aż do piątku 10 listopada (do godz. 23:59) bilety na wszystkie spektakle w naszym repertuarze do końca 2023 roku* kupicie z rabatem -30%! Aby skorzystać z promocji, podczas zakupu biletów należy wykorzystać kod rabatowy JUBILEUSZ-TKM. 

To nasz kolejny sposób na podziękowanie Wam – naszym Widzom – za ostatnich 10 lat wspólnych teatralnych przeżyć. Niech będzie ich jeszcze więcej!

*UWAGA! Promocja nie obejmuje pokazów Festiwalu Teatru Kameralnego.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI I WYBIERZ SPEKTAKL DLA SIEBIE!

"ŚMIERĆ I DZIEWCZYNA"

8 i 9 listopada, godz. 19:00

Akcja spektaklu dzieje się w trakcie jednej nocy. Po kilkunastu latach faszystowskiej dyktatury pada reżim i powoli odradza się demokracja. Gerard (Kamil Maćkowiak), były opozycjonista, jest prawnikiem i twarzą nowo powstającego rządu. Jego żona Paulina (Jowita Budnik) kilkanaście lat wcześniej sama stała się ofiarą przemocy i brutalnych eksperymentów w trakcie internowania.

Pewnej nocy do drzwi Pauliny i Gerarda puka gość… (Mariusz Słupiński).

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -30% ZNIŻKĄ!

"Diva Show"

13 listopada, godz. 13:00

Tomek postanawia zrealizować marzenie swojego życia – choć na jeden wieczór stać się gwiazdą, stać się wspaniałą Tiną Turner. Wynajmuje scenę i zaprasza widzów na DIVA SHOW…

„Diva Show” mieści się w konwencji stand-upu. To historia mężczyzny ze zdiagnozowanym zaburzeniem osobowości „borderline”, narcystycznie uzależnionego od potrzeby akceptacji, marzącego o uznaniu i estradowym sukcesie.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -30% ZNIŻKĄ!

"ZOMBI"

16 i 17 listopada, godz. 19:00

UWAGA! Po pokazie 16 listopada (czwartek) odbędzie się spotkanie z twórcami spektaklu!

„Zombi” (reż. Waldemar Zawodziński) to niezwykła tragifarsa z elementami stand-upu opowiadająca o uchodźcach i zadowolonych z siebie Europejczykach, dedykowana widzom, którzy o ważnych problemach współczesności chcą rozmawiać w przewrotny i niekonwencjonalny sposób.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -30% ZNIŻKĄ!

"50 słów"

23/24 listopada, godz. 19:00

10/11 grudnia, godz. 19:00

Lenę (Maria Seweryn) i Adama (Kamil Maćkowiak) poznajemy po 10 latach małżeństwa, w pierwszy wieczór, który spędzają bez 9-letniego syna. Wyjątkowa okazja budzi w małżonkach spore oczekiwania – on liczy na świetny seks, ona – że wreszcie nadrobi zaległości w pracy i zrelaksuje się przy kieliszku wina. Banał?  Nic z tych rzeczy. Ze sceny padają gorzkie słowa, jak choćby definicja małżeństwa jako związku dwojga ludzi, którzy się wciąż rozczarowują. To opowieść o miłości takiej, jaką jest: krucha, niedoskonała, pełna nadziei i potrzeb, jak dwoje ludzi, którzy ją tworzą.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -30% ZNIŻKĄ!

"Idiota"

9 grudnia, godz. 16:00

Pewnego dnia zmagający się z problemami finansowymi Karol (Kamil Maćkowiak) trafia w sieci na tajemnicze ogłoszenie, które za udział w badaniu sprawności intelektualnej obiecuje zaskakująco wysokie wynagrodzenie. Zgłasza się od razu, bo przecież kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a perspektywa szybkiego zarobku jest w jego sytuacji nader kusząca…

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET Z -30% ZNIŻKĄ!

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA