fbpx

Biznes w teatrze… mile widziany!

Niemal od samego początku istnienia, Fundacja Kamila Maćkowiaka współpracuje z łódzkimi i ogólnopolskimi firmami. Dzięki Przyjaciołom i Partnerom ze świata biznesu, którzy chcą współtworzyć z nami niezależną instytucję kultury, powstało wiele z naszych projektów artystycznych, a Teatr Kamila Maćkowiaka stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych teatrów w Łodzi. Od 10 lat udowadniamy, że biznes i kultura mogą mieć realny, pozytywny wpływ na rozwój lokalnej społeczności.

Cieszy nas, że coraz więcej firm świadomie wykorzystuje wspieranie kultury jako rynkowy wyróżnik, który daje siłę przebicia, kreuje i utrwala obraz przyjaciela kultury, a zatem firmy przyjaznej ludziom i kierującej się głębszymi wartościami. Do nich kierujemy naszą ofertę biznesową, w której znajdują się m.in.:

pakiety sponsorskie – w każdym sezonie współpracujemy z ograniczoną liczbą firm, które chcą zaprezentować się jako aktywni, odpowiedzialni uczestnicy życia społecznego, a kontekst teatru nadaje przekazowi reklamowemu pozytywny wymiar,

sponsoring wybranego tytułu: dbamy, by spektakle traktowały o sprawach ważnych i aktualnie nurtujących społeczeństwo, dzięki czemu mamy możliwość kreowania przestrzeni dyskusji  w obrębie bieżących trendów społecznych i współpracy z partnerami, dla których dana problematyka jest istotna,

narzędzia motywacyjne dla pracowników, takie jak zniżki i vouchery do naszego teatru,

spektakle zamknięte, podczas których oferujemy możliwość lokowania marki lub konkretnego produktu. Bohaterowie naszych spektakli zrobią to w sposób, który pozytywnie zaskoczy i rozbawi pracowników oraz szefów,

– rozwiązania dla małego biznesu, takie jak zaproszenia z własnym logotypem, organizacja spotkań networkingowych po naszych spektaklach czy abonament teatralny dla firm.

Obecność biznesu w naszym teatrze jest tak ważna, że od 2022 roku postanowiliśmy honorować Przyjaciół i Partnerów, wręczając im statuetki Aplauz na corocznej gali zakończenia sezonu. Jest to również świetna okazja, żeby poznać się bliżej i porozmawiać o wspólnych planach i projektach. 

Porozmawiajmy, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojej firmy. Biznes w Teatrze Kamila Maćkowiaka jest mile widziany!

Małgorzata Grodzińska

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA