fbpx

Łączy nas teatr i nie tylko…

To już 6 sezon teatralny naszej Fundacji. Wspólnie udało nam się stworzyć aż 8 premier, a przed nami kolejna, czyli spektakl „50 słów”. Fundacja nie posiada stałego dofinansowania a branża kulturalna nie należy do łatwych. Wiele razem przeszliśmy i chociaż zdarzają nam się problemy to dzięki wyjątkowej atmosferze, jaka u nas panuje, miłości do teatru oraz chęci działania na łódzkiej mapie kulturalnej cały czas tworzymy zgrany zespół. Znajdują się w nim osoby, które zawodowo realizują się w różnych dziedzinach – stałą ekipę Fundacji tworzą ludzie pracujący w korporacjach czy urzędach miejskich ale łączy nas jedno – wspólna pasja! Kochamy teatr i chcemy mu poświęcać każdą wolną chwilę.

Kluczowym momentem działania Fundacji była decyzja Kamila Maćkowiaka o odejściu z Teatru im. Jaracza. Postawienie na własny teatr było ryzykowane i niepewne, ale to właśnie wtedy wokół Fundacji utworzyła się grupa osób, która do tej pory współpracuje przy realizacji spektakli.

Największym sukcesem jest fakt, że Fundacja stała się rozpoznawalna, gramy minimum 5, 6 autorskich spektakli w miesiącu a widzowie nas pokochali.

Ale nasze działania nie ograniczają się tylko do pracy nad spektaklami. Wykorzystujemy nasze doświadczenia zawodowe i organizujemy wspólnie szkolenia, eventy i inne wydarzenia kulturalne. Nauczyliśmy się przez te 6 lat, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i ciągle się rozwijamy. Dla siebie, ale przede wszystkim dla Was – naszych widzów. Chcemy łączyć kulturę z biznesem. Zmienia się Łódź i zmieniamy się również my, chcąc jak najlepiej wykorzystać nasz potencjał. Staramy się być coraz lepsi i ciągle Was zaskakiwać po to, abyście z przyjemnością przychodzili na nasze spektakle i brali udział w organizowanych przez nas wydarzeniach.

Do zobaczenia na deskach teatru i nie tylko!

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA