fbpx
Niżyński_DVD_Fundacja_Kamila_Maćkowiaka

Niżyński – pokaz spektaklu na oficjalnej premierze DVD

Niżyński może stać się nieśmiertelnym. Projekt crowdfundingowy zakończy się 8 sierpnia. Dzięki uznaniu i wsparciu Widzów, Fundacja Kamila Maćkowiaka ma duże szanse na wydanie DVD z telewizyjną adaptacją. W planach premiera płyty wraz z pokazem spektaklu.

Niżyński to spektakl z którym Kamil Maćkowiak rozstawałam się już kilka razy. Po czym, na prośby wielbicieli tego monodramu, znów do niego wracał. Mimo wielu pożegnań, musi przyjść czas na to ostateczne… Jednak profesjonalna realizacja telewizyjna pozwoli na to, by został on z widzami i twórcami na zawsze.

Aby zrealizować to marzenie fundacja zwróciła się o wsparcie widzów i miłośników tego monodramu. Reakcja i odzew przerosły najśmielsze oczekiwania! Na koncie projektu jest już większość kwoty, która pozwoli na zrealizowanie tego przedsięwzięcia. Za co serdecznie dziękujemy i kłaniamy się nisko każdej z 97 osób, które do tej pory wsparły projekt.

Brakuje jeszcze nieco ponad 5 tysięcy złotych. Jeśli do 8 sierpnia uda się zebrać tę kwotę, poza zrealizowaniem profesjonalnej adaptacji telewizyjnej Niżyńskiego, postanowiliśmy przygotować niespodziankę! Z początku premiera płyty miała być pokazem zamkniętym zarejestrowanego materiału oraz spotkaniem z jego twórcami. Jednak, za namową widzów i darczyńców, chcemy iść o krok dalej – przygotować elitarny pokaz spektaklu na żywo. Ten ostatni raz. Jeśli projekt zakończy się sukcesem, zaprosimy Was na spektakl już w styczniu 2018 roku.

Szczegóły projektu znajdziecie TUTAJ.