fbpx

Pierwsze spotkanie 10-lecia za nami!

W środę 27 września spotkaliśmy się na pierwszym wydarzeniu z cyklu spotkań teatralnych 10-lecia. Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wieczoru!

Przez cały sezon 2023/2024 będziemy spotykać się z Wami – naszymi Widzami, żeby wznieść urodzinowy toast i porozmawiać z twórcami naszych spektakli. Wierzymy, że teatr to pole nieskończonego dialogu artysty z widzem, a w nadchodzących miesiącach chcemy go wznieść na jeszcze wyższy poziom.

Pierwsze wydarzenie z cyklu odbyło się w środę 27 września – spotkaliśmy się na spektaklu „ŚMIERĆ I DZIEWCZYNA” (reż. Waldemar Zawodziński), po którym zaprosiliśmy naszych Widzów na lampkę szampana, a następnie na spotkanie z artystami (Jowitą Budnik, Kamilem Maćkowiakiem i Mariuszem Słupińskim), które poprowadziła Ela Piotrowska z Radia ESKA.

W trakcie przerwy między spektaklem a spotkaniem nasi Widzowie mieli okazję skorzystać z wyjątkowego drzewka życzeń, które stanęło na foyer. Dziękujemy za Waszą obecność i wszystkie jubileuszowe życzenia!


Na następne wydarzenie z tego cyklu zapraszamy już w najbliższy czwartek 5 października – spotkamy się na spektaklu „Mężczyzna z różowym trójkątem„, po którym zaprosimy Widzów na lampkę szampana i rozmowę z Kamilem Maćkowiakiem.


DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA