fbpx

Podaruj swoim bliskim teatr na święta! Voucher + życzenia od Kamila Maćkowiaka

Nie ma lepszego prezentu pod choinkę, niż emocje, a w tym jesteśmy mistrzami! Ruszamy zatem ze specjalną, limitowaną akcją świąteczną Teatru Kamila Maćkowiaka!

Pierwsze STO OSÓB, które zakupi voucher do naszego teatru, otrzyma od nas także specjalnie przygotowaną, oryginalną KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z AUTOGRAFEM KAMILA MAĆKOWIAKA!

Nasz voucher to jedno- lub dwuosobowe, długoterminowe zaproszenie na dowolny spektakl z naszego repertuaru. Obdarowana przez Ciebie osoba sama będzie mogła wybrać tytuł, który chce zobaczyć, dzięki czemu możesz być pewien, że ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Vouchery do Teatru Kamila Maćkowiaka są ważne przez pół roku od dnia zakupu.


Kup voucher stacjonarnie!

Voucher do Teatru Kamila Maćkowiaka można nabyć w Biurze Fundacji przy ul. Sienkiewicza 55 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Kartkę świąteczną z autografem Kamila Maćkowiaka dostaniesz wtedy do ręki!

Prosimy o wcześniejszy kontakt pod numer telefonu 794 460 500.


Kup voucher online!

Istnieje również możliwość wysyłki vouchera na wskazany przez Ciebie adres. W tym celu zakup voucher internetowo, a następnie wypełnij specjalny formularz zgłoszeniowy!

UWAGA! Konieczne jest opłacenie kosztów dostawy. Koszt: 15 zł. Voucher wraz z kartką świąteczną zostaną wysłane pocztą polską (listem poleconym) po zaksięgowaniu wpłaty za dostawę.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA