fbpx

SPOTKANIA TEATRALNE 10-LECIA

Świętujemy 10-lecie! Już 4 marca po pokazie spektaklu „Idiota” zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu spotkań teatralnych 10-lecia

Z okazji 10-lecia Teatru Kamila Maćkowiaka, przez cały sezon 2023/24 będziemy spotykać się z Wami, naszymi Widzami, żeby wznieść urodzinowy toast i porozmawiać z twórcami naszych spektakli. Wierzymy, że teatr to pole nieskończonego dialogu artysty z widzem. Szykujcie pytania do swoich ukochanych bohaterów i bądźcie z nami przez cały urodzinowy sezon!

Kiedy?

Kolejne wydarzenie z cyklu SPOTKAŃ 10-LECIA odbędzie się już 4 marca!

Spotkamy się z Wami na pokazie czarnej komedii „Idiota”, po którym zaprosimy Was na lampkę szampana, a następnie spotkanie z twórcami spektaklu – doskonałym duetem aktorskim Agnieszka Skrzypczak-Kamil Maćkowiak.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla Widzów spektaklu.

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, ul. Wojska Polskiego 83
4 marca (poniedziałek) po pokazie spektaklu „Idiota”
lampka szampana z okazji dziesięciolecia Teatru Kamila Maćkowiaka
spotkanie z twórcami spektaklu

O spektaklu „IDIOTA”

Lubicie rozwiązywać łamigłówki z podchwytliwymi pytaniami lub testy na inteligencję? A może lubicie hazard? A hazard to ryzyko, adrenalina i możliwość dużej wygranej… To ostatnie z całą pewnością lubi Karol (Kamil Maćkowiak), bohater spektaklu „Idiota”. Właśnie hazard stał się dla niego ucieczką od trudnej i pełnej napięć rzeczywistości. O czym chce zapomnieć?

O rosnących ratach kredytu za mieszkanie, o tym, że przez kolejne lockdowny prawie stracił swój wymarzony interes… A także – a może przede wszystkim – o długach i kłamstwach, którymi od dawna karmi swoich najbliższych, żeby nie zobaczyli, jak dramatycznie rysuje się ich przyszłość.

Pewnego dnia Karol trafia w sieci na tajemnicze ogłoszenie, które za udział w badaniu sprawności intelektualnej obiecuje zaskakująco wysokie wynagrodzenie. Zgłasza się od razu, bo przecież kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a perspektywa szybkiego zarobku jest w jego sytuacji nader kusząca.  Już po pierwszych słowach prowadzącej badanie atrakcyjnej lekarki (Agnieszka Skrzypczak) okazuje się, że konsekwencje źle wykonanego zadania mogą okazać się dla Karola i jego najbliższych druzgocące…

REŻYSERIA: WALDEMAR ZAWODZIŃSKI

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA