fbpx

Nie ma lepszego prezentu pod choinkę, niż emocje, a w tym jesteśmy mistrzami! Ruszamy zatem ze specjalną, limitowaną akcją świąteczną Teatru Kamila Maćkowiaka!

Pierwsze STO OSÓB, które zakupi voucher do naszego teatru, otrzyma od nas także specjalnie przygotowaną, oryginalną KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z AUTOGRAFEM KAMILA MAĆKOWIAKA!

Nasz voucher to jedno- lub dwuosobowe, długoterminowe zaproszenie na dowolny spektakl z naszego repertuaru. Obdarowana przez Ciebie osoba sama będzie mogła wybrać tytuł, który chce zobaczyć, dzięki czemu możesz być pewien, że ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Vouchery do Teatru Kamila Maćkowiaka są ważne przez pół roku od dnia zakupu.

Więcej informacji znajdziesz poniżej. Nie zwlekaj z pomysłem na prezent i już teraz zapewnij swoim bliskim wizytę w najbardziej emocjonującym teatrze w mieście!

Pierwsze sto osób, które kupi voucher do naszego teatru otrzyma również kartkę świąteczną z podpisem Kamila Maćkowiaka!

Uwielbiamy wywoływać uśmiech na Waszych twarzach – nie inaczej będzie również w te święta! Przygotowaliśmy dla Was aż 100 specjalnie zaprojektowanych, oryginalnych kartek świątecznych podpisanych przez Kamila Maćkowiaka, które możecie podarować swoim bliskim razem z voucherem do naszego teatru!

Nasz voucher ma formę eleganckiego karnetu z ozdobną kopertą i jest ważny przez pół roku od dnia zakupu. Obdarowana przez Ciebie osoba sama będzie mogła wybrać tytuł, który chce zobaczyć, dzięki czemu masz pewność, że ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

 

Dowiedz się, jak wziąć udział w naszej świątecznej akcji!

ZAKUP VOUCHER W SIEDZIBIE FUNDACJI PRZY SIENKIEWICZA 55/31 W ŁODZI
LUB KUP VOUCHER ONLINE I WYPEŁNIJ FORMULARZ (VOUCHER WYŚLEMY POD WSKAZANY ADRES!)
SPAKUJ VOUCHER POD CHOINKĘ I PODARUJ SWOIM BLISKIM EMOCJONUJĄCY WIECZÓR W NASZYM TEATRZE!

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA