fbpx

Zostań Patronką/Patronem Teatru Kamila Maćkowiaka!

Drodzy Widzowie! Po dziesięciu latach działalności naszego Teatru – teatru niezależnego – szukamy kolejnych dróg rozwoju. I właśnie dlatego, już dziś, możecie znaleźć nas na Patronite – serwisie crowdfundingowym, który pozwala na finansowe wspieranie wybranych przez siebie twórców.

Jeśli zatem chcielibyście przyłożyć się do naszych kolejnych teatralnych działań i stać się znaczącą (bo mającą realny wpływ na rozwój Teatru Kamila Maćkowiaka) częścią naszej społeczności, już dziś możecie to zrobić, zostając naszymi Patronami.

Dlaczego potrzebujemy Waszego wsparcia?

Jako teatr niezależny utrzymujemy się wyłącznie z biletów. Nie otrzymujemy żadnej stałej dotacji, nie mamy też… stałego miejsca. Z tego powodu nasz teatr to nie budynek i nie scena, tylko ludzie. Właśnie dlatego potrzebujemy Was, byśmy dalej mogli tworzyć zaangażowane spektakle o niekomercyjnym charakterze

Dlaczego warto nas wspierać?

… bo staniecie się niezwykle istotną, niezbędną częścią wyjątkowego zespołu i projektu

A ponadto – w ramach podziękowania za wsparcie – przygotowaliśmy dla naszych Patronek i Patronów całkiem sporo ciekawych propozycji! Jeśli więc chcielibyście powiesić na ścianie plakat z autografami naszych twórców, znaleźć się w Galerii Patronów (która pojawi się tutaj już niebawem) czy nawet spotkać się z ekipą Teatru Kamila Maćkowiaka na zamkniętym spotkaniu zorganizowanym w siedzibie Fundacji – sprawdź, jak możemy sprawić, że stanie się to możliwe 🙂

Szczegółowe informacje na temat tego, jak zostać naszym Patronem, znajdziecie na patronite.pl/teatrmackowiaka. Dziękujemy!

Galeria Patronów

Monika Malska

Aurika Adamczyk

Michał i Inga Gonta