fbpx

„DIVA 2. Lament królowej” – pierwsze pokazy przedpremierowe za nami!

Drodzy Widzowie! Za nami pierwsze, przedpremierowe pokazy spektaklu DIVA 2. Lament królowej, czyli kontynuacji kultowego spektaklu DIVA SHOW, którym dziesięć lat temu zainaugurowaliśmy działalność Teatru Kamila Maćkowiaka.

Za nami dwa wieczory pełne emocji i zaskoczeń. Jesteśmy zachwyceni tak pozytywnym odbiorem spektaklu, który w ten weekend – dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi – mogła obejrzeć pierwsza, liczna publiczność. Dziękujemy za wspólne emocje, owacje na stojąco i wszystkie opinie, którymi dzielicie się z nami po weekendowych pokazach.Dziękuję za wieczór pełen emocji, refleksji i wzruszeń.

To spektakl, który na długo pozostanie w pamięci. Śmiechem, żartem, płaczem zmusza do myślenia i przeżywania emocji.

Jest zupełnie inna, niż pierwsza część. Bardziej osobista, bardziej intymna, bardziej dotyka czułych punktów. Mimo wszystko nadal jest śmiech, płacz, wzruszenie… i istny LAMENT w głowie!

Wieczór wyjątkowy i bardzo wzruszający, bo na wskroś osobisty.

Fantastyczne przedstawienie. Jak zawsze wyszłam z teatru z karuzelą emocji. DZIĘKUJĘ za cudownie spędzony czas, za każdą refleksję, za tę przejmującą szczerość i autentyczność.

(…) „DIVA 2” pretenduje do zostania spektaklem roku.

(opinie Widzów)


Następne przedpremierowe pokazy spektaklu „DIVA 2. Lament królowej” odbędą się już 20 i 21 grudnia, a oficjalna premiera – 19, 20 i 21 stycznia 2024 roku. Styczniowe pokazy są już wyprzedane, jednak tych, którzy pragną spotkać się z Divą, zapraszamy do naszego REPERTUARU, gdzie niedawno pojawiły się kolejne terminy spektaklu.

Dziękujemy za Waszą obecność i do zobaczenia!


Partner spektaklu: Klinika Retkowska

Współpraca: Muzeum Miasta Łodzi, Fundacja LodzArte

Partner medialny: Łódź zwana pożądaniem

Zadanie „Realizacja 4 bezpłatnych pokazów spektaklu „DIVA 2. Lament królowej” dla mieszkańców Łodzi z okazji 10-lecia pracy artystycznej Fundacji Kamila Maćkowiaka” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA