fbpx

Gala zakończenia sezonu teatralnego 2022/23

Drodzy Widzowie, ruszyła sprzedaż biletów na wyjątkowe wydarzenie – galę zakończenia sezonu teatralnego 2022/2023! Wszystkich, którzy chcą pożegnać mijający sezon razem z nami, zapraszamy już w niedzielę 2 lipca o godzinie 16:30 do Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.

Program wydarzenia:

16:30 – welcome soft drink

17:00 – pokaz spektaklu „50 słów” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego z udziałem Marii Seweryn i Kamila Maćkowiaka

18:45 – część oficjalna: wręczenie nagród Aplauz 2023 oraz prezentacja partnerów biznesowych wydarzenia

19:30 – summer party połączone z networkingiem

Żadna inicjatywa kulturalna nie funkcjonuje w próżni. Jak powietrza potrzebuje dobrych ludzi wokół, którzy uwierzą w ideę, w to, że można stworzyć coś naprawdę ważnego, czego wartość nie mierzy się jedynie w liczbach czy kwotach.

Tworzymy niezależny teatr już od 10 lat, bo są z nami wspaniali Przyjaciele: przedstawiciele biznesu, lokalnych instytucji oraz nasi kochani widzowie. Robimy teatr dla Was i dzięki Wam. Pragniemy zakończyć 9. sezon Teatru Kamila Maćkowiaka razem z bliskimi nam osobami i nagrodzić tych, dzięki którym nasz teatr się rozwija.

Gala zakończenia sezonu teatralnego 2022/2023 będzie nie tylko ucztą dla duszy, dzięki świetnie przyjętemu spektaklowi „50 słów” z Marią Seweryn i Kamilem Maćkowiakiem, ale również okazją do spotkania w niezobowiązującej atmosferze.

Dla firm, które pragną uczestniczyć w wydarzeniu jako partner przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową – w tej sprawie prosimy o kontakt pod nr tel. 737 951 574 lub mailowo: malgorzata.grodzinska@fundacjamackowiaka.org.

A tak było w zeszłym roku!