fbpx

„Klaus – obsesja miłości” na Festiwalu Teatru Kameralnego

25 listopada na scenie Centrum Dialogu im. Marka Edelmana odbył się kolejny pokaz Festiwalu Teatru Kameralnego. Tym razem festiwalowa publiczność mogła obejrzeć spektakl „Klaus – obsesja miłości” w reżyserii i wykonaniu Kamila Maćkowiaka.

Dziękujemy za emocjonujący wieczór i liczne opinie pozostawione po spektaklu!Genialna adaptacja biografii Kinskiego, pokazanie drogi jaką trzeba przejść w życiu i w sobie aby stać się bogiem sceny i mieć rząd dusz.

Jak zwykle wieczór pełen emocji. Kamil rewelacyjny. Festiwal emocji i przeżyć.

Emocje i ciary! To już kolejny raz, a za każdym razem odkrywam coś nowego w tej pokręconej postaci.

(opinie Widzów)


Po spektaklu odbyło się spotkanie z Kamilem Maćkowiakiem, które poprowadziła Ela Piotrowska z Radia ESKA – Patrona medialnego Festiwalu Teatru Kameralnego.


Festiwal Teatru Kameralnego ma na celu prezentację małych form teatralnych. Chcemy skoncentrować się na fundamentalnej zasadzie teatru – na dialogu aktora z widzem. Pierwsza edycja zatytułowana „Solo” prezentuje monodramy w mistrzowskim wykonaniu wybitnych osobowości aktorskich.

Kolejne pokazy przed nami! Już w najbliższy poniedziałek 4 grudnia na festiwalowej scenie wystąpi Jowita Budnik ze swoim monodramem „Supermenka”. 7 grudnia odbędzie się pokaz spektaklu „Fizyka kwantowa, czyli rozmowy nigdy nieprzeprowadzone” w reżyserii i wykonaniu Julii Wyszyńskiej, a 8 grudnia Festiwal zwieńczy wyczekiwana przez łódzką publiczność „Shirley Valentine” – grany od 30 (!) lat monodram Krystyny Jandy.


Sponsorami Festiwalu Teatru Kameralnego są: HRPmSmart OfficeContrain oraz Fun&Run Studio.

Patronem medialnym jest Radio ESKA.

Zadanie „Realizacja I edycji ogólnopolskiego festiwalu teatralnego – Festiwal Teatru Kameralnego” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA