fbpx

„Totalnie szczęśliwi”… przedsylwestrowo! Pokaz spektaklu + lampka szampana już 30 grudnia

Drodzy Widzowie! W naszym repertuarze pojawił się nowy, dodatkowy termin spektaklu „Totalnie szczęśliwi”, czyli ulubionej komedii romantycznej łodzian z Ewą Audykowską-Wiśniewską i Kamilem Maćkowiakiem w rolach głównych!

Na specjalny pokaz zapraszamy Was już 30 grudnia o godz. 19:00, a po spektaklu – na przedsylwestrową lampkę szampana i wspólny toast za nowy, 2024 rok.Ewa Audykowska-Wiśniewska Kamil Maćkowiak to duet niezwykle zgrany i sprawdzony, który już od ponad dekady przypomina się widzom w rolach czterdziestoletnich przedstawicieli pokolenia pełnego kompleksów, nie radzącego sobie ani z samotnością, ani z upływem czasu, ani z lękiem przed dorosłością. Życiem obojga steruje poczucie niespełnienia i nieustanna gonitwa za przemijającą młodością.

Ona jest aktorką pracującą w seks-telefonie, marzącą o roli Julii Capuletti w prawdziwym spektaklu teatralnym. On chwali się, że jest uznanym autorem, jednak nie wydał jeszcze ani jednej książki i nadal utrzymują go rodzice. Oboje są sfrustrowani swoim życiem, mimo tego wciąż mają nadzieję na odmianę swojego losu…

„Totalnie szczęśliwi” to spektakl, w którym śmiech przeplata się z refleksją i który pozwala na nowo uwierzyć w miłość w czasach, kiedy sztuczne wyrazy uznania w social mediach zdają się być ważniejsze od prawdziwej, niezatrutej technologią bliskości.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA