fbpx

Julia Wyszyńska w autorskim monodramie na Festiwalu Teatru Kameralnego

Drodzy Widzowie! I edycja Festiwalu Teatru Kameralnego nieuchronnie zbliża się do mety. 7 grudnia na scenie Centrum Dialogu im. Marka Edelmana odbył się czwarty, przedostatni pokaz festiwalowy. Tym razem łódzka publiczność miała ogromną przyjemność obejrzeć autorski monodram Julii Wyszyńskiej pt. „Fizyka kwantowa, czyli rozmowy nigdy nieprzeprowadzone”.

Dziękujemy Widzom za tak liczne przybycie i znakomite opinie pozostawione po spektaklu!Wspaniała aktorka, niezwykle świadoma, elokwentna i mądra. To był niezwykły wieczór, dziękujemy za emocje.

Jestem pod wrażeniem kunsztu aktorskiego, energii aktorki i ważności poruszonej problematyki. Ogromne uznanie i gratulacje.

Jestem nadal w tych emocjach, dziękuję. Bardzo poruszające przeżycie.

(facebook.pl/fundacjamackowiaka)


Po pokazie spektaklu odbyła się rozmowa z artystką, którą poprowadziła Ela Piotrowska z Radia ESKA. Festiwal Teatru Kameralnego tworzy przestrzeń do ważnych, mądrych rozmów. Dziękujemy Wam za obecność!


Sponsorami Festiwalu Teatru Kameralnego są: HRPmSmart OfficeContrain oraz Fun&Run Studio.

Patronem medialnym jest Radio ESKA.

Zadanie „Realizacja I edycji ogólnopolskiego festiwalu teatralnego – Festiwal Teatru Kameralnego” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA